همین حالا می‌توانید برای ثبت نام اقدام کنید

اگر تصمیم گرفته‌اید برای ادامه‌ی تحصیل فرزندتان در دبیرستان دوره اول، مدرسه‌ی خاتم را انتخاب کنید یا اگر خاتم یکی از انتخاب‌های شماست و می‌خواهید با آن بیش‌تر آشنا شوید، همین حالا می‌توانید اقدام کنید.

 

مرحله‌ی اول: تکمیل فرم ثبت نام

برای قدم اول کافی است فرم ثبت نام را که در همین قسمت آمده پر کنید. پس از تکمیل فرم، پیامکی برایتان ارسال می‌شود تا متوجه شوید فرم شما با موفقیت به دست ما رسیده است (اگر پیامک را دریافت نکردید یا سؤالی داشتید می‌توانید با شماره‌های 02122417841 – 09385016242 تماس بگیرید).

 

مرحله‌ی دوم: تماس از مدرسه و تنظیم زمان مصاحبه‌ی اولیه

ما با شما تماس می‌گیریم و زمان مصاحبه‌ی اولیه را اطلاع می‌دهیم.

در دیدار اولیه، باهم گفت‌وگو می‌کنیم و با سبک فرزندپروری شما آشنا می‌شویم. همچنین فرزندمان به سؤالاتی درباره‌ی سبک زندگی‌ و علاقه‌مندی‌هایش پاسخ می‌دهد. هم‌زمان که ما نیز به سؤالات شما درباره‌ی مدرسه پاسخ می‌دهیم، فرزندمان در چند آزمون کوتاه کتبی شرکت می‌کند تا ما با مهارت خوانداری و درک مطلب، قوه‌ی خلاقیت، توانایی استدلال، مهارت ریاضی و نیز سطح زبان انگلیسی او آشنا شویم.

در این آزمون‌ها نمره‌ مهم نیست و پاسخ درست و غلطی وجود ندارد. تنها می‌خواهیم با ساختار ذهن و سبک یادگیری فرزندمان آشنا شویم.

 

مرحله‌ی سوم: دیدار دوم ما و گزارش نتیجه‌ی آزمون‌ها

چهار دپارتمان از دپارتمان‌های تخصصی ما پاسخ‌های فرزندمان به آزمون‌ها را بررسی و تحلیل می‌کنند و نتیجه را در پرونده‌ی دانش‌آموز ثبت می‌کنند.

بنابراین، چند روز پس از مصاحبه‌ی اولیه، مجدد از شما دعوت می‌کنیم به مدرسه بیایید تا نتایج آزمون‌ها را به اطلاع‌تان برسانیم.

در این مرحله، مشخص می‌شود آیا مدرسه‌ی خاتم همان مدرسه‌ای است که قرار است برای ادامه‌ی تحصیل فرزندمان انتخاب شود یا خیر. این تصمیم را هر سه نفر، یعنی مدرسه، والدین و دانش‌آموز می‌گیرند.

 

مرحله‌ی چهارم: ثبت نام و برگزاری مصاحبه‌های تخصصی با دپارتمان‌ها

اگر قرار است به خانواده‌ی خاتم بپیوندید، کارهای اداری ثبت نام را انجام می‌دهید و در روزهای آینده به مصاحبه‌های تخصصی با دپارتمان‌ها دعوت می‌شوید. برگزاری این مصاحبه‌ها هم به مدرسه و هم به شما کمک می‌کنند تا شناخت بیشتری نسبت به مسیر آموزشی فرزندمان به دست آوریم و هدفمند و متمرکز در این مسیر پیش برویم.

 

فرم پیش‌ثبت‌‌نام دبیرستان دوره‌ی اول خاتم (سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳)

لطفاً برای شروع فرآیند ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم، همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

Hidden
آدرس
انواع فایل های مجاز : jpg, jpeg, png, حداکثر اندازه فایل: 5 MB.
اگر در حال حاضر عکس ندارید، می‌توانید در مراحل بعدی ثبت نام آن را ارائه دهید.